Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Bank ma kłopoty, urząd uspokaja

W piątek (30.09) Bankowy Fundusz Gwarancyjny poinformował o decyzji rozpoczęciu przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Bank. Dla klientów poza zmianą nazwy, na razie nic się nie zmienia. Sprawa dotyczy także Miasta Łomży.

"Dla klientów GNB nic się nie zmienia. Wszyscy klienci są i będą obsługiwani tak jak do tej pory, mają nieprzerwany dostęp do wszystkich swoich środków pieniężnych. Dotyczy to wszystkich osób i podmiotów, które na dzień 30 września 2022 r. (piątek) są klientami GNB, w tym klientów firmowych, z sektora publicznego, a także klientów bankowości osobistej i private banking" - informuje Fundusz. 

Wśród klientów Banku jest łomżyński Urząd Miejski. "Dziś rano dyrekcja Getin Noble Banku poinformowała telefonicznie Urząd Miejski o przymusowej restrukturyzacji banku zapewniając, że wszyscy klienci mają nieprzerwany dostęp do swoich środków pieniężnych i będą obsługiwani tak jak do tej pory. Czekamy jeszcze na przesłanie bardziej szczegółowych informacji w tej sprawie" – przekazuje inspektor Łukasz Czech z Ratusza.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę