Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącenie pieszej na pasach

19-letnia kobieta trafiła do szpitala po potrąceniu do jakiego doszło na ulicy Przykoszarowej w Łomży. Sprawcą okazał się rówieśnik, który nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez ulicę pieszej.

Zdarzenie drogowe miało miejsce na ulicy Przykoszarowej, w rejonie kościoła Bożego Ciała, przed  godziną 9:30. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierowca BMW nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez oznakowane przejście – informują policjanci. - Kierowca trzeźwy.

Poszkodowana 19-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Stan jej nie jest znany. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę