Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Odjechał na trzech kołach?

Po zderzeniu z peugeotem kierowca samochodu nieznanej marki uciekł z miejsca zdarzenia. Surrealizmu całej sytuacji dodaje fakt, że "odjechał najprawdopodobniej bez jednego koła".

W niedzielę wieczorem, kilka minut po godzinie 19., na drodze powiatowej Burzyn - Wizna w rejonie Sieburczyna, doszło do zderzenia samochodu osobowego z minivanem peugeot. Zgłoszenie, które wpłynęło do dyżurnego w KMP w Łomży, mówiło o czołowym zderzeniu. Jak widać z załączonego zdjęcia, peugeot został raczej "trafiony" w lewy bok, ale drugi pojazd mógł wjechać przodem. Domniemany sprawca jednak nie zatrzymał się i uciekł tak, że, jak przekazują policjanci, poszkodowany nie zanotował ani numerów rejestracyjnych, ani nawet marki samochodu. Dodatkowo przekazują, że "odjechał najprawdopodombiej bez jednego koła".

Policjanci wezwani na miejsce opatrolowali okoliczne drogi, ale nie natrafiono na drugi pojazd. Na szczęście nikomu z podróżujących osób nic się nie stało. Teraz mundurowi na podstawie zabezpieczonych śladów, prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę