Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sukcesy na ulicy

Drugie miejsce podium zajmowali zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL podczas ostatnich imprez biegowych w terenie. Klub w komunikacie chwali się wynikami zawodników.

W Skórczu podczas 2 edycji Biegu Wilka Kociewskiego będącego jednocześnie Mistrzostwami Województwa Pomorskiego na dystansie 5km drugą lokatę z nowym rekordem życiowym (14:43min.) zajął Mateusz Niemczyk.

W Wieruszowie Monika Bytner-Kwiatkowska z czasem 1:27,23 godz wywalczyła miejsce na drugim stopniu podium w II Półmaratonie Aleją Dębów Czerwonych.

W Poznaniu także na drugim miejscu VIII Biegu „Formuła 1” na dystansie 5km z wynikiem 18:42 min ukończyła Iwona Zydorczak.

Kończąc wątek drugich miejsc należy podać wynik Iwony Bernardelli z 14 Biegu Ursynowa (Warszawa), gdzie zawodniczka w deszczu i mocnym wietrze uzyskała bardzo dobry wynik 16:43 min.

Bardzo dobrze wypadł debiut nowego zawodnika PREFBETU-SONAROL Andrzeja Leończuka, który dwukrotnie zajmował najniższy stopień podium w imprezie Białystok Biega. Najpierw w sobotę podczas Nocnej Piątki a następnie w niedzielę w Szybkiej Dysze Andrzej zajmował trzecie lokaty.

Na koniec warto odnotować wysokie czwarte miejsce i rekord życiowy (1:28,15 godz.) Sylwii Walczak podczas XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego w Ostrołęce. Zawodniczka nie tylko otarła się o podium, ale rekord życiowy poprawiła aż o ponad 5 minut.

Sezon na bieżni już się praktycznie zakończył, ale w biegach ulicznych i przełajowych jeszcze będzie trwał w najlepsze.

 

źródło: KS PREFBETU-SONAROL

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę