Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

2 osoby poszkodowane w pożarze w Grajewie

Na skutek pożaru mieszkania w bloku przy ulicy Osiedle Centrum w Grajewie dwie osoby trafiły do szpitala. Pożar powstał najprawdopodobniej na skutek zaprószenia ognia. Spalił się tapczan i leżące obok ubrania. Poszkodowani to mężczyźni w wieku 49 i 51 lat. Kiedy strażacy przyjechali do pożaru mieszkanie na III piętrze było otwarte. Meżczyzna leżący na tapczanie był nieprzytomny. Obok na podłodze leżał drugi z poszkodowanych.

Po ewakuacji odzyskał przytomnosć, ale ze względu na zatrucie dymem został także zabrany do szpitala. Straty na razie nie są oszacowane.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę