Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

PREFBET-SONAROL drugi w makroregionie

Podczas rozegranych w Białymstoku Mistrzostw Makroregionu podlasko-lubelskiego bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Na 23 startujące kluby drużyna zajęła drugie miejsce.

KS PREFBET-SONAROL na zawodach w Białymstoku reprezentowało 36-ciu młodych zawodników. Wywalczone drużynowo znakomite drugie miejsce daje aż 55 punktów w ministerialnej rywalizacji „sportu dzieci i młodzieży”. Klub z Łomży wywalczył 8 medali (1 złoty, 3 srebrne, 4 brązowe). Indywidualnie najlepiej wypadli: Wiktoria Stefańska (tr. Andrzej Korytkowski) i Juliusz Jabłoński (tr. Andrzej Niwiński), którzy zdobyli po 2 medale. Julek zwyciężył w rzucie dyskiem oraz był trzeci w rzucie młotem, natomiast Wiktoria zajęła drugie miejsce w biegu na 300 metrów pł. i trzecie w biegu na 80 metrów przez płotki. 

Klub prowadzony przez Andrzeja Korytkowskiego już kolejny rok nie schodzi z podium Mistrzostw Makroregionu, a wynik 55 punktów po zebraniu wyników z wszystkich makroregionów będzie prawdopodobnie drugim rezultatem w tym roku w Polsce! (czekamy na oficjalne wyniki). 

Do rywalizacji we wszystkich ośmiu makroregionach przystąpiło ponad 200 klubów.

Medaliści Mistrzostw Makroregionu Młodzików z PREFBET-SONAROL:

1. Jabłoński Juliusz dysk 1kg (46.28m)

2. Samul Wiktoria oszczep (24.88m)

2. Kalinowska Oliwia młot  (31,18m)

2. Stefańska Wiktoria 300pł (49,28sek.)

3. Stefańska Wiktoria 80pł (14.63sek)

3. Zaleski Konrad 600m (1:24,90sek.)

3. Remisiewicz Adam 300pł(45.64sek.)

3. Jabłoński Juliusz młot (38.59m)

źródło: KS PREFBET-SONAROL

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę