Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Budzet powiatu łomżyńskiego

15,5 mln złotych będzie wynosił przyszłoroczny budżet powiatu łomżyńskiego. Kwota nie jest zbyt duża, jeśli weźmie się na przykład pod uwagę, że kasa miejska Łomży będzie miała w przyszłym roku do dyspozycji ponad 180 milionów. Zdaniem starosty Wojciech Kubraka, najważniejsze jednak jest to, że wpływy udało się zrównoważyć z wydatkami. Pozwoli to m.in. na zaciąganie krótkoterminowych kredytów przeznaczonych na prefinansowanie inwestycji w ramach ZPORR.


Uchwalenie budżet pozwoli na prawidłowe funkcjonowanie wszystkich jednostek samorządu terytorialnego z wyjątkiem instytucji kultury – powiedział przewodniczący Rady Henryk Kłosiński. Najwięcej pieniędzy w przyszłorocznym budżecie pochłonie oświata – przeznaczono na nią ponad cztery miliony złotych, oraz opieka społeczna – ponad trzy i pół miliona złotych. Trzy miliony złotych zarezerwowano na funkcjonowanie administracji i drogownictwo. Tradycyjnie już najmniej będzie kosztować kultura i sport oraz gospodarka nieruchomościami i opracowania geodezyjne. Na finansowanie tych zadań przeznaczono niespełna 200 tys. złotych.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę