Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Biegowe starty zawodników i powrót na trasę trenera

Kolejne starty, tym razem w biegach ulicznych i terenowych, zaliczyli biegacze Klubu sportowego PREFBET-SONAROL.

Utrzymujący się w dobrej dyspozycji Mateusz Niemczyk wygrał Bieg Pocztowca w Gdańsku, a dystans 5km pokonał w czasie 15 minut i 4 sekundy. Również zwycięstwem może poszczycić się Iwona Bernardelli, która do wygrania 7-go Nocnego Półmaratonu Praskiego potrzebowała 1 godziny, 14 minut i 1 sekundy. Wynik Iwony dobrze wróży przed Maratonem Warszawskim, który już niebawem. Natomiast w Pile podczas 31 Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła Monika Nawrat w kategorii Open przybiegła na 7 miejscu z czasem 1godz,28 min. i 35 sekund. Monika ze względu na miejsce zatrudnienia biegła w kategorii służb mundurowych zajmując 2 lokatę a w kategorii Policji była 1sza.

Bardzo dobrze zaprezentowała się też nasza młodzież z trenerem Andrzejem Korytkowskim, którzy wystąpili w czołowych rolach w Giełczynie podczas Biegu z Butelką Mleka. Martyna Krawczyńska zwyciężyła na 10km z bardzo dobrym wynikiem 40 minut i 27 sekund, przybiegając tylko za 5-ma mężczyznami. Wiktoria Grabowska zajęła także z pierwszą lokatę na 5km. W tym samym biegu Sierhej Lisniczenko był drugi. O niespodziankę postarał się 52-letni trener Andrzej Korytkowski, który po wieloletniej przerwie wrócił na trasy biegowe zajmując wysokie 4-te miejsce z dobrym czasem 39 minut i 12 sekund.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę