Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Biegacze LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża z sukcesem w Krakowie

Główne zdjęcie
Zuzanna Kalinowska i Maciej Bylica

Zuzanna Kalinowska oraz Maciej Bylica, podopieczni Justyny Korytkowskiej i Andrzeja Łukianiuka z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, reprezentowali Polskę w imprezie sportowo-integracyjnej, w której uczestniczyli przedstawiciele 9 krajów europejskich. Wszyscy wzięli udział w nietypowej sztafecie 80x200 m.

W dniach 12-14 sierpnia 2022 odbył się ATHLETICS UNLIMITED GAMES - KRAKÓW 2022. Wraz z reprezentacją Polski Zuzanna Kalinowska i Maciej Bylica z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wystartowali w nietypowej sztafecie 80x200 m, zdobywając tam srebrny medal. Łomżyńscy zawodnicy znaleźli się w tym gronie dzięki wynikom jakie uzyskali w Finale Lekkoatletyka Dla Każdego. W biegu na 300m Zuzanna Kalinowska uzyskała czas 45,81 sek. natomiast Maciej Bylica 42,60 sek. co jest jego nowym rekordem życiowym.

W imprezie sportowo-integracyjnej uczestniczyli zawodnicy z: Austri, Bułgarii, Czech, Chorwacji, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii oraz Ukrainy. Były nietypowe konkurencje jak chociażby sztafeta 80x200m., ciekawe warsztaty i zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Polacy zwyciężyli w klasyfikacji ogólnej. 

Zawodnicy na co dzień trenują pod okiem Justyny Korytkowskiej i Andrzeja Łukianiuka. Trenerka Korytkowska po zawodach podkreślała: „bardzo cieszy mnie to, że zawodnicy dostali sprzęt kadrowy z orzełkiem i poznali wielu ciekawych zawodników. Jest to mój pierwszy indywidualny sukces w roli trenera”. 

Przypomnijmy Justyna Korytkowska szerzej znana jest jako biegaczka, zdobywczyni wielu medali wszystkich kolorów. Niewielu natomiast wie, że Justyna od 2008 roku jest instruktorem, a od 2018 roku trenerem II klasy. Od około 5 lat prowadzi zajęcia biegowe. W tej chwili pod jej skrzydłami jest około 20 biegaczy w LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża.

 

Foto: Zuzanna Kalinowska i Maciej Bylica
Foto: Maciej Bylica
Foto: Zuzanna Kalinowska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę