Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Typowo letni tydzień

Główne zdjęcie
Łomża

Przed nami tydzień ciepły, a w drugiej połowie nawet gorący. Spodziewana pogoda słoneczna, choć mogą pojawiać się przelotne opady. Początek przyszłego tygodnia deszczowy i burzowy.

We wtorek zachmurzenie będzie umiarkowane, ale okresami we wschodniej połowie kraju będzie wzrastać do dużego. Miejscami wystąpią przelotne opady deszczu, a niewykluczone są również słabe burze. Temperatura maksymalna około 23°C . W czasie burz lokalnie możliwy jest porywisty wiatr.

Od środy do piątku w całym kraju będzie słonecznie i z dnia na dzień coraz cieplej. Temperatura maksymalna prognozowana jest od 23°C do 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany północny wschodni. 

W sobotę na niebie pojawi się więcej chmur, choć w naszej części kraju padać nie powinno. Temperatura maksymalna wyniesie około 27°C. Nieco wzmoże się również wiatr, który przeważnie będzie umiarkowany.

W niedzielę w naszym regionie pojawi się więcej chmur i przelotne opady deszczu, a lokalnie także burze. Będzie bardzo ciepło, a miejscami nawet upalnie. Temperatura maksymalna wyniesie 28°C. Wiatr umiarkowany, momentami porywisty.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę