Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pech odebrał Martynie medal

Główne zdjęcie
Martyna Krawczyńska

Martyna Krawczyńska przez pechowy upadek zajęła dopiero 6-te miejsce w biegu na 2000 metrów z przeszkodami podczas Mistrzostw Polski Juniorów. Pozostali reprezentanci zajęli dalsze miejsca.

W miniony weekend w Mistrzostwach Polski Juniorów w Radomiu wzięło udział czworo zawodników Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Najlepiej z tego grona wypadła Martyna Krawczyńska, która z czasem 6:57,47sek. zajęła 6-te miejsce w biegu na 2000 metrów z przeszkodami. Nasza zawodniczka prowadziła bieg przez 1600 metrów, jeszcze na 150 metrów przed metą była 3-cia i miała „bezpieczną” przewagę nad kolejną rywalką. Zmęczenie i moment nieuwagi na ostatnim rowie z wodą spowodował bolesny upadek i „kąpiel” naszej biegaczki, co skończyło się stratą przewagi jaką wcześniej miała i w konsekwencji spadek z medalowego miejsca. Po pokonaniu ostatniej przeszkody zrezygnowana dotruchtała do mety zajmując szóstą lokatę. 

W biegu na 400 metrów Bartosz Jurak zajął drugie miejsce w finale B co dało ostatecznie 10-tą lokatę z najlepszym wynikiem w sezonie 49,60 sek. Wracający po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Piotr Dąbrowski uzyskał czas 49,83 sek. co dało mu finał B. Nie chcąc ryzykować trener z zawodnikiem zdecydowali, że aby nie kusić losu, Piotr stanie tylko w blokach i nie pobiegnie w finale B. Przez kontuzję naderwania mięśnia Piotr nie pojedzie na Mistrzostwa Świata do Cali w Kolumbii - jego wcześniejszy wynik 47,71 sek. mieścił się w sztafecie 4x400m i wystarczał, aby zostać powołanym do reprezentacji na tę imprezę. 

Rekord życiowy 60,88 sek w biegu na 400 metrów przez płotki uzyskał Jakub Stefańczyk, który zawodnikowi wystarczył do 17-tej lokaty.

Juniorzy biegali na Mistrzostwach Polski, natomiast senior Mateusz Niemczyk wziął udział w VIII Mili Tucholskiej zajmując trzecią lokatę.

 

Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Bartosz Jurak
Foto: Mateusz Niemczyk
Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Martyna Krawczyńska
Foto: Piotr Dąbrowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę