Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

VIII Nocny Turniej Piłki Nożnej

Drużyna Uniglass-u zwyciężyła w VIII edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Łomża, w finale jedną bramką pokonując drużynę Kulturalni Łomża.

Blisko 160 zawodników zrzeszonych w 14 drużynach zgłosiło się do nocnego turnieju piłki nożnej w Pniewie. Między 8 a 9  lipca do gry na boisku przystąpiły drużyny z Łomży, Zbójnej, Podgórza, Jeziorka, Radziłowa, Ratowa-Piotrowa i wielu innych miejscowości z Gminy Łomża i okolic. Mecze rozgrywane były w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Do sobotniej fazy rozgrywek awansowało 8 zespołów, którym przyszło rywalizować do 2 w nocy. Organizatorzy podkreślają, że w przeciwieństwie do upałów jakie niosą nam ze sobą letnie dni, półfinałowe i finałowe rozgrywki podgrzewała nie temperatura, a głośny doping licznie zgromadzonych kibiców. Do samego końca nie opuszczali kompleksu sportowo-rekreacyjnego mój orlik 2012, a kibicowali swoim drużynom. Najliczniej zgromadzili się kibice drużyny Uniglass-u, która w finale, jedną bramką pokonała zespół Kulturalni Łomża.

Trzecie miejsce wywalczyli gracze Demed-u. Osłabieni kontuzjami i brakami kadrowymi zawodnicy Elmax Dachy Super Team w czerwono-białych trykotach, w tym roku rywalizację skończyli poza podium. Organizatorzy w relacji piszą o dużych emocjach, jakie towarzyszyły pojedynkom, dwóch seriach rzutów karnych, bramkach strzelane w ostatnich sekundach spotkania, czy widowiskowych kanonadach piłkarzy. 

Tytuł najlepszego bramkarza powędrował w ręce Kemran Dzambulatova, a najlepszym zawodnikiem został Hubert Cendrowski (Kulturalni Łomża). Korona króla strzelców przypadła Michałowi Pardo z drużyny Uniglassu. Puchar dla zwycięzców oraz nagrody indywidualne i upominki dla wszystkich ufundował Wójt Gminy Łomża - Piotr Kłys. Pomysłodawcą i organizatorem „VIII Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża” był animator kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Moje Boisko – Orlik 2012” - Radosław Jemielity.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę