Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Ostatni sprawdzian formy przed mistrzostwami

Główne zdjęcie
Bartosz Jurak

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy KS PREFBET-SONAROL w mitingu biegowym w Białymstoku. To ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się w tym tygodniu już Mistrzostwami Polski Juniorów, a następnie Juniorów Młodszych.

Krótki Miting Biegowy łomżyński Klub Sportowy PREFBET-SONAROL zorganizował w Białymstoku. Zawody odbyły się około godziny 21-szej, więc już w „przyzwoitej” porze, jeżeli chodzi o ekstremalny wysiłek fizyczny w upały. Zawody były dla części zawodników ostatnim sprawdzianem formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów oraz następnie Juniorów Młodszych.

Najlepszy wynik zawodów osiągnęła Martyna Krawczyńska, która z czasem 2:08,41 sek. zwyciężyła w biegu na 800 metrów. Jest to obecnie 3-ci rezultat wśród juniorek w Polsce w tym roku. Również junior Bartosz Jurak zwyciężył na 300m (34,93 sek.), a junior młodszy Bartosz Rogiński w tym biegu był drugi (36,51 sek.). W biegu na 600 metrów w kategorii U16 Konrad Zalewski (1:31,46 sek.) był drugi a Bartłomiej Pleban trzeci (1:43,90 sek.). Na tym samym dystansie Zuzanna Kalinowska U14 biegając ze starszymi zawodniczkami była 3-cia z dobrym wynikiem 1:49,10. Zuzanna Kalinowska i Bartłomiej Pleban są podopiecznymi Justyny Korytkowskiej i trenują w LŁKS „PREFBET ŚNIADIOWO” Łomża. Pozostali zawodnicy to reprezentanci KS PREFBET-SONAROL i trenują pod okiem Andrzeja Korytkowskiego.

Podczas RESO Suwałki Półmaraton zwycięzcami zostali: Iwona Bernardelli (1:14,32) oraz Przemysław Dąbrowski (1:06,13), oboje to zawodnicy KS PREFBET-SONAROL.

 

Foto: Bartosz Jurak
Foto: Iwona Bernardelli, Przemysław Dąbrowski
Foto: Iwona Bernardelli, Przemysław Dąbrowski
Foto: Bartosz Rogiński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę