Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

„POrozmawiajmy nie tylko o polityce”

Pod takim tytułem Koalicja Obywatelska spotyka się z mieszkańcami. Dziś o godz. 17 odbędzie się w Łomży w restauracji Retro.

Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej jeżdżą po Polsce z kampanią „1000 spotkań”. Dziś Łomżę odwiedzą podlascy posłowie czyli Krzysztof Truskolaski i Robert Tyszkiewicz. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, a rozmowa ma dotyczyć spraw ważnych. 

Po raz kolejny pojawia się pomysł, aby spotykać się z wyborcami. Ostatnio na takie spotkanie, które odbyło się w sierpniu 2021 do Łomży, przyjechało 5 parlamentarzystów, aby posłuchać jakiej Polski chcą Polacy.

Przedstawiciele innych partii także ruszają w teren. Ostatnio w regionie gościł premier Mateusz Morawiecki i prezydent RP Andrzej Duda. Na razie nie ma jasnych sygnałów o przyśpieszonych wyborach parlamentarnych, ale w nieoficjalnych rozmowach takie opcje też się pojawiają. Mowa jest natomiast o przesunięciu o około pół roku wyborów samorządowych, ale decyzje jeszcze nie zapadły.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę