Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zablokowana droga na Wiznę

Wojskowa ciężarówka przewróciła się i blokuje przejazd drogą krajową 64 w rejonie Wizny. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Około godziny 12.20 na DK64 w rejonie miejscowości Kramkowo, na odcinku Łomża – Wizna, wojskowa ciężarówka przewróciła się i zablokowała ruch w obu kierunkach. Policjanci zorganizowali objazdy w Jeżewie na S8 i w Wiźnie na Srebrowo. 

Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że pojazd jechał w kierunku Wizny/Białegostoku i na wysokości wsi Kramkowo, podczas mijania się, złapał pobocza i przewrócił się na bok. Ze śladów jakie zostały na jezdni wynika, że przewrócony pojazd sunął się jeszcze około 20 metrów jezdnią. Jedna osoba prawdopodobnie trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w alei lip, i jeśli pojazd po utracie sterowności uderzyłby w pobliskie drzewa, sytuacja mogałaby się zakończyć dużo tragiczniej. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę