Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wyciek gazu, stacja paliw zamknięta

Rozszczelnienia butli z gazem w samochodzie na stacji paliw BP w Łomży. Na miejscu pracuje trzy zastępy straży pożarnej i do zakończenia działań stacja jest zamknięta.

O godzinie 11:36 strażacy otrzymali zgłoszenie o wycieku gazu z samochodu podczas tankowania. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa PSP w Łomży i jeden z OSP z Konarzyc.

Z informacji uzyskanych na stanowisku kierowania PSP wynika, że po zatankowaniu pojazdu rozszczelniła się butla z gazem i nastąpił wyciek. Do przybycia służb ratunkowych ewakuowano wszystkich ze stacji paliw BP przy al. Legionów 155A w Łomży. Strażacy zminimalizowali wyciek, ale nie udało się go wyeliminować. Na miejsce dotrzeć ma przedstawiciel firmy zajmujący się instalacjami LPG, aby wspólnie rozładować sytuację. Samochodem podróżował obcokrajowiec.

Na miejscu ciągle trwają działania straży pożarnej, staja paliw jest zamknięta. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę