Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Bieg strażaka w upale, ale z medalem

W upale i wśród owadów prawie 140 biegaczy pobiegło w trzecim biegu z cyklu Aktywna Piątka Gminy Łomża. Jako pierwszy na mecie zameldował się Kosiński Marcin, a wśród pań Duda Paulina.

Prawie 140 biegaczy i biegaczek z całej Polski wystartowało w Biegu Strażaka, który odbył się w niedzielę 12.06 w Pniewie. To  trzeci bieg z cyklu grand prix "Aktywna Piątka Gminy Łomża". Tradycyjnie już w różnych malowniczych terenach podłomżyńskiej Gminy, zawodnicy pokonują dystans 10 km. W niedzielę 12. czerwca było upalnie, przez co biegło się gorzej. Niektórzy zawodnicy narzekali na małą ilość punktów z wodą i braki wody. Start i meta umiejscowione zostały obok remizy strażackiej, a sama trasa wiodła polną drogą wśród łąk i lasów, tuż obok rezerwatu przyrody Wielki Dział. Taki bieg wydawać się może doskonałą okazją do poznania pięknych i malowniczych terenów, biegacze niestety, szczególnie w upale, skupiali się bardziej na kontroli biegu.  

Jako pierwszy na metę przybiegł Marcin Kosiński z Kolna. Drugi był Artur Trusiak z Ząbek, a trzeci Daniel Bochenko z Brzozowej. Wśród pań triumfowała Paulina Duda z Kolna. Z łomżyniaków pierwszy zawodnik – Daniel Pupek, przybiegł na 11 miejscu. 

Cykl biegów „Aktywna Piątka Gminy Łomża” organizują Gmina Łomża i Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia przy wsparciu województwa. W jego skład wchodzą także: Bieg po miód w Giełczynie, Bieg Stacha Konwy w Lesie Jednaczewskim, Bieg Strażaka w Pniewie, Bieg na Królową Bonę w Starej Łomży nad Rzeką i Bieg Niepodległości w Giełczynie. Po przebiegnięciu każdego z biegów uczestnicy otrzymują medale, które po złożeniu tworzą kwiat z herbem Gminy Łomża w środku.  

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę