Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Miał zdać egzamin, a było zatrzymanie przez policjantów

Policjanci informują o zatrzymaniu 22-latka, przy którym znaleziono narkotyk. Mężczyzna czekał na zdanie egzaminu na prawo jazdy, a ostatecznie zamiast tego, czas spędził na komendzie.

W poniedziałek (30.05) o godz. 3 nad ranem policjanci z łomżyńskiej patrolówki zainteresowali się volkswagenem zaparkowanym na ulicy Owocowej. Jak czytamy w komunikacie, funkcjonariusze w trakcie rozmowy wyczuli zapach marihuany, a chwile później w drzwiach volkswagena znaleźli słoik, w którym znajdował się susz koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Z ustaleń policjantów wynika, że 22-latek przyjechał do Łomży z województwa mazowieckiego zdać egzamin na dodatkową kategorię prawa jazdy. Egzamin miał się odbyć rano. Niestety mężczyzna większą część dnia spędził na komendzie, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę