Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kiedy i jak się oświadczyć?

Masz za sobą wiele wspaniałych chwil z drugą połówką? Jesteście razem od dłuższego czasu i zastanawiacie się nad zaręczynami? W tym artykule podpowiemy Ci, jak się oświadczyć i kiedy się oświadczyć. Jaki czas jest najlepszy na tak odważny krok? Jaki wybrać pierścionek zaręczynowy? Sprawdź!

Jak się oświadczyć?

Często po kilku latach znajomości pojawia się temat zaręczyn i wspólnej przyszłości. Aby podjąć tak ważną decyzję, kluczowe jest rozważanie, czy jest się gotowym na zaręczyny oraz czy druga połówka również o nich myśli. Jeśli oboje jesteście przekonani, że chcecie spędzić ze sobą resztę dni, dzielić radości i smutki, macie podobne priorytety i widzicie siebie jako małżeństwo, możesz śmiało pomyśleć o tym, jak się oświadczyć.

Możliwości jest wiele – możesz wybrać lokalizację, w której się poznaliście, Wasze ukochane miejsce czy postawić na tematyczne zaręczyny – przykładowo w podróży, jeśli dana osoba ma ulubione miasta, państwa lub lubi odkrywać nowe miejsca. Zaręczyny na łódce, przy romantycznej kolacji, niespodzianka zorganizowana wspólnie ze znajomymi i rodziną – możliwości jest wiele. Wybierz coś, co potencjalnie może najbardziej uszczęśliwić Twoją dziewczynę!


Kiedy się oświadczyć?

Zastanawiasz się, po jakim czasie się oświadczyć? Kilka miesięcy często postrzegane jest jako za krótki okres, a kilka lat (na przykład 6), może niektórym wydawać się zbyt długie. W naszej kulturze przyjęło się, że najczęściej oświadczyny mają miejsce po około 2-3 latach znajomości. Oczywiście jest to kwestia umowna i wszystko zależy od Waszej gotowości. Jeśli czujecie, że znaleźliście tę jedyną lub tego jedynego, macie podobne spojrzenie na świat, czujecie się ze sobą świetnie i nie chcecie już szukać nikogo innego – pogadajcie otwarcie o zaręczynach. Wybierz planowaną datę zaręczyn, miejsce, pierścionek i do dzieła!


Pierścionek zaręczynowy – jaki wybrać?

Po kilku latach znajomości prawdopodobnie wiesz, jaką biżuterię lubi Twoja partnerka. Jeśli znasz jej preferencje co do kruszca i kamieni szlachetnych, zdecydowanie łatwiej będzie Ci wybrać wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. Często zdarza się, że kobieta na etapie zastanawiania się nad zaręczynami, rozważa też swój wymarzony pierścionek. Może wspominała o tym, jak chciałaby, aby wyglądał? Warto zebrać trochę informacji, aby wybrać pierścionek, który świetnie wpisze się w gusta drugiej połówki. W Tous możesz wybierać spośród rozmaitych kruszców i kamieni szlachetnych, które są ponadczasowe, ale i nowoczesne, z nutą nonszalancji. Poznaj pierścionki Tous i wybierz idealny na zaręczyny! Zaczekaj na odpowiedni moment, kiedy oboje będziecie w 100% pewni swoich uczuć oraz gotowi na wspólne życie i oświadcz się!

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę