Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

23-latek z narkotykami

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego garażu kryminalni znaleźli wagę jubilerską oraz torebki strunowe z prawie 164 gramy narkotyku.

W ubiegłą środę łomżyńscy kryminalni na terenie gminy Piątnica zatrzymali do kontroli fiata, w którym podróżujący z nim mężczyzna mógł posiadać środki odurzające. Tak wynikało z informacji jaką posiadali policjanci. Ustalenia potwierdziły się, u 23-letniego pasażera, mieszkańca Łomży. Policjanci znaleźli ponad 24 gramy marihuany, co potwierdziło wstępne badanie narkotesterem. Ponadto w trakcie przeszukania posesji zajmowanej przez 23-latka, w garażu kryminalni znaleźli wagę jubilerską, gotówkę, plik pustych torebek strunowych oraz 12 torebek z zielonym suszem. To także okazała się być marihuana. W sumie kryminalni przejęli łącznie blisko 164 gramy narkotyku.

Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec mieszkańca Łomży trzymiesięczny areszt. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę