Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Każdy z nas może pomóc Druhowi Domańskiemu

Główne zdjęcie
Druh Wiesław Domański

- Czuwaj. Dzień dobry. Jeszcze raz zwracam się do Was, drodzy Druhny i Druhowie, paralotniarze, aikidocy, przyjaciele i koledzy, znajomi i nieznajomi - napisał do redakcji 4lomza.pl Druh Wiesław Domański, od 2013 roku komendant Hufca ZHP Nadnarwiańskiego w Łomży. W grudniu 2018 r. Druh w wypadku samochodowym doznał poważnego urazu kręgosłupa. Porusza się na wózku i potrzebuje rehabilitacji, a to drogo kosztuje.

- Serdecznie i gorąco z głębi serca dziękuję za wszelkie dotychczasowe wsparcie, udzielone przez Was - przedstawia swoją sytuację znany i ceniony łomżyński społecznik. - Niestety, nadal jestem na wózku i jestem niezdolny do samodzielnej egzystencji. Bardzo kosztowne są zakupy leków, środków i artykułów medycznych, niezbędnych do codziennego funkcjonowania osoby na wózku. To obciąża budżet całej mojej rodziny. Potrzebuję również sprzętu rehabilitacyjnego, jak np. nowy wózek, pionizator, poduszka i materac antyodleżynowy. Ponownie zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mnie i wpłaty na zrzutce.pl: https://zrzutka.pl/m233cd

Ciągle mam marzenia o aktywnym spędzaniu wolnego czasu, jak miało to miejsce przed wypadkiem. Chciałbym móc wyruszyć na wakacyjną wyprawę i odwiedzić Bieszczady, w których byłem na obozach z naszymi harcerzami co roku, a ostatni raz latem 2018... Marzy mi się także wspinaczka skałkowa, którą uprawiałem od 1995 r. w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, jak i powrót do latania na paralotni...
Proszę o udostępnienie mojej prośby. Czuwaj, pozdrawiam, do usłyszenia i do zobaczenia.

Wiesiek Domański - komendant, drużynowy, belfer, sensei, samuraj.Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146

https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=58265

https://4lomza.pl/index.php?wiad=55379

https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=44908

https://4lomza.pl/index.php?wiad=39130


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę