Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomżyńskie Betlejem

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej zaprasza dziś do “Betlejem Łomżyńskiego”. Przed kilku laty w towarzystwie tym urodziła się inicjatywa wysyłania własnych, łomżyńskich kart świątecznych do rodaków w kraju i za granicą. Swoim pomysłem i talentem z Towarzystwem podzieliła się artystka Teresa Adamowska, która karty projektuje, a nawet wzbogaca je swoimi wierszami. Wszystkie są zatytułowane “Betlejem Łomżyńskie”.

Dzisiejsze spotkanie w Łomży jest kontynuacją tego cyklu. Ci, którzy przyjdą o 18.00 do auli I Liceum ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki przede wszystkim posłuchają przepięknych kolęd w wykonaniu kwartetu Alla Breve, ale też od samych specjalistów dowiedzą się o tym wszystkim co Boże Narodzenie poprzedza i co mu towarzyszy, a więc Adwent, życzenia, wigilia, pasterka, opłatek, no i oczywiście kolędy. Bardzo uroczyście zapowiada się finisz tego spotkania – z opłatkiem właśnie i wigilijną kolacją. Dziś w Łomży - Betlejem Łomżyńskie 2005.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę