Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tydzień w miarę ciepły

W nadchodzącym tygodniu różnorodna pogoda. Sporo słońca. Początkowo chłodniej z nocnymi przymrozkami, w połowie tygodnia cieplej, a w weekend opady deszczu.

W poniedziałek niemal w całym kraju dużo słońca, jedynie na północnym wschodzie więcej chmur. Temperatura maksymalna w rejonie Łomży wyniesie 18°C. Wiatr przeważnie słaby, zmienny. Noce chłodne, szczególnie na północnym - wschodzie. Z prognozy zagrożeń meteorologicznych wynika, że do czwartkowego poranka nocami lokalnie na północnym-wschodzie mogą wystąpić przygruntowe przymrozki. 

We wtorek nadal pogodnie i słonecznie, choć mogą pojawiać się niewielkie chmurki. Temperatura maksymaln na północnym-wschodziea do około 14°C. Wiatr umiarkowany w porywach do 55 km/h, północny.

W środę przeważnie pogodnie, choć niezbyt ciepło. W rejonie Łomży temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie około 16°C. Wiatr nadal północny, ale osłabnie. W czwartek również niewiele chmur i zrobi się dużo cieplej. Temperatura w rejonie Łomży wzrośnie do 23°C. Wiatr słaby, zachodni. 

W piątek, w sobotę i w niedzielę pochmurnie z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem, ale bardziej na południu Polski. Gorąco. Temperatura maksymalna w piątek w okolicach Łomży osiągnie 26°C, w sobotę 21°C, a w niedzielę chłodniej 16°C. Najbardziej wietrzenie będzie w niedzielę, wówczas zachodni wiat w porywach może osiągać do 50 km/h.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę