Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pijana matka biła 8-miesięcznego chłopczyka

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Zambrowa, która w środę po południu uderzyła w twarz swojego 8-miesięcznego synka. Policja postawiła 29-letniej kobiecie zarzut pobicia dziecka. Do zdarzenia doszło w środę w jednym z bloków w Zambrowie. Policję powiadomili sąsiedzi, którzy usłyszeli głośne zachowanie w jednym z mieszkań.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali 29-letnią Renatę M. i jej synka Bartka, który miał widoczne ślady opuchlizny na główce. Wezwano pogotowie, dziecko trafiło do zambrowskiego szpitala, a potem na obserwację do szpitala w Białymstoku. Badanie matki alkomatem wykazało 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

"Życiu dziecka nic nie zagraża, lekarze nie stwierdzili na szczęście żadnych poważnych obrażeń. Jest jedynie widoczne zasinienie główki i obrzęk" – podkreśla oficer prasowy zambrowskiej policji Adam Fabian.

Matka przyznała się, że uderzyła dziecko. Wychowuje synka sama. Policji powiedziała, że właśnie w środę dostała odmowną decyzję w sprawie zasiłku socjalnego, cierpi też na nerwicę, czuła się zdesperowana - tak tłumaczyła swoje zachowanie.

Policja przyznaje, że kobieta ma dobrą opinię wśród sąsiadów i nic nie wskazuje na to by znęcała się nad synkiem. "To raczej jednorazowa sytuacja, ale nie powinna mieć miejsca. Ona wie, że źle zrobiła" - powiedział Fabian. Kobieta trafi najprawdopodobniej pod dozór policji, nie będzie wniosku o areszt.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę