Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nowe czarne policyjne BMW w regionie

O czarnym bmw z wideorejestratorem w Kolnie poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku. Auto zostało kupione przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

O nowym, nieoznakowanym samochodzie radiowozie poinformowała dziś (czwartek 21.04) KWP w Białymstoku. Auto trafi do KPP w Kolnie To BMWG3L 330i x Drive, którego całkowity koszt zakupu wyniósł 190 600 złotych, z czego 90 tysięcy pochodziło z budżetu województwa podlaskiego. W pojeździe, który zasili flotę drogówki i będzie patrolował drogi powiatu kolneńskiego, zamontowany został wideorejestrator o wartości blisko 90 000 złotych. Samochód napędzany jest dwulitrowym silnikiem benzynowym o mocy 258 KM.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę