Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Podlascy policjanci zabezpieczyli nagranie ze śmiertelnego wypadku na trasie S8

Główne zdjęcie
Fot. KPP Zambrów

Z materiału wynika, że świadkami zdarzenia mogły być dwie osoby jadące osobowym subaru. W wypadku w okolicach Zambrowa zginął motocyklista.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, autem podróżowała była prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf i jej mąż Bohdan Zdziennicki, były prezes Trybunału Konstytucyjnego.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca Subaru mógł widzieć moment wypadku. Przyhamował, kiedy motocykl koziołkował obok jego samochodu, ale po chwili przyśpieszył.

Kierujący motocyklem 26-letni mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w ekrany akustyczne i zginął na miejscu.

Podlascy policjanci wciąż szukają świadków zdarzenia.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę