Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Najnowsza prognoza na Wielkanoc

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Od piątku ochłodzenie, związane z napływającym z północy powietrzem pochodzenia arktycznego. Dni świąteczne z niską temperaturą i silniejszym wiatrem. Poprawa pogody w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

W piątek IMGW przewiduje zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie w rejonie Łomży do 13°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, zachodni skręcający na północny. 

W Wielką Sobotę spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane i duże z przejaśnieniami, możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, w porywach do 55 km/h, północny.

Noc z Soboty na Niedzielę chłodna, w całym kraju lekko poniżej 0°C.

W Świąteczną Niedzielę pogoda będzie sprzyjała spacerom. Spodziewane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna w niedzielne popołudnie wyniesie w granicach 10°C. Wiatr znacząco osłabnie, umiarkowany z kierunku północnego.

W Poniedziałek Wielkanocny dość pogodnie, choć na wschodzie chmury przelotnie będą zasłaniać słońce. Nie powinno padać. Temperatura maksymalna wyniesie około 9°C. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni.

Od wtorku do czwartku pochmurno z opadami deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich. Temperatura z dnia na dzień będzie rosła. We wtorek w rejonie Łomży spodziewane jest 8°C, we środę już 14°C, a w czwartek, jak na dziś wskazują prognozy, nawet 18°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę