Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kolno: podczas kontroli drogowej mężczyzna zaatakował policjantów nożem

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Policjanci zatrzymali kierowcę za to, że jechał bez pasów bezpieczeństwa - ten zaatakował ich nożem.

Jak mówi Ewa Zabłocka z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, do zdarzenia doszło podczas kontroli, którą na jednej z miejskich ulic chcieli przeprowadzić mundurowi z drogówki.

"Zauważyli kierowcę Opla, który w trakcie jazdy nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas kontroli kierowca przyznał się, że jechał bez pasów i powiedział, że przyjmuje mandat. Jednak po chwili zaczął grozić jednemu z policjantów. Tuż po tym, kiedy funkcjonariusz przekazał kierowcy mandat do podpisu, ten chwycił za nóż i próbował zranić nim policjanta."

Policjanci na szczęście szybko poradzili sobie z napastnikiem.

"36-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza oraz wywierania wpływu na czynności urzędowe organu administracji rządowej. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności."

Mężczyzna jest teraz objęty dozorem policyjnym. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę