Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wracają targi ogrodnicze w Szepietowie

Główne zdjęcie
Fot. Adam Dąbrowski /Radio Białystok

Ponad 150 wystawców na 200 stoiskach prezentuje swoją ofertę na "Wiosennych Targach Ogrodniczych", które w sobotę i niedzielę (9-10.04) odbywają się w Szepietowie.

Po dwuletniej przerwie wymuszonej pandemią, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wznawia swoją największą wiosenną imprezę wystawienniczo-targową.

Poza zakupem od renomowanych szkółkarzy roślin, sadzonek i kwiatów równolegle na terenach wystawowych PODR można zapoznać się z ofertą targową firm zajmujących się budownictwem wiejskim i - po raz pierwszy - odnawialnymi źródłami energii. 

Swoje stoiska wystawiły także koła gospodyń wiejskich, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa i szkoły rolnicze z całego województwa. Jednak największe tłumy do Szepietowa ściąga oferta szkółkarzy – można tu kupić kwiaty, zioła, trawy, krzewy, drzewka zarówno owocowe, jak i ozdobne.

- Można nie tylko kupić sadzonki, ale także od razu dowiedzieć się od doświadczonych fachowców, w jakich warunkach powinny rosnąć i jak się nimi opiekować. Bywają tutaj nawet rośliny niespotykane nigdzie indziej, jest to więc okazja do uzupełnienia swoich ogródków o wyjątkowe okazy – to opinie odwiedzających, którzy często regularnie odwiedzają organizowane przez PODR targowe imprezy.

Swoją ofertę roślin prezentują wystawcy nie tylko z naszego regionu, ale także m.in. z Wielkopolski i Podhala, a i wśród kupujących zdarzają się klienci z dalszych regionów kraju, a nawet z Litwy.

Tak jak podczas wcześniejszych edycji, wzbogacić można swoją wiedzę dzięki poradom udzielanym przez sprzedawców i specjalistów PODR Szepietowo.

Na odwiedzających czekają także prelekcje, konkursy i pokazy wyrabiania ozdób wielkanocnych.

Targi w Szepietowie odbywają się od 9:00 do 16:00.

 

Foto: Fot. Adam Dąbrowski /Radio Białystok
Foto: Fot. Adam Dąbrowski /Radio Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę