Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Sebastian K., który śmiertelnie pobił w Grajewie mężczyznę, najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym Sebastian K. - taką decyzję podjął Sąd Rejonowy w Grajewie. Mężczyzna jest podejrzany o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, do którego miało dojść w nocy z trzynastego na czternastego marca.

Sebastian K. przyznał się do winy. Jak mówi Anna Bałazy z Prokuratury Okręgowej w Łomży, sprawca działał w wyjątkowo brutalny sposób, w wyniku czego poszkodowany mężczyzna zmarł.

- Sebastian K. kilkakrotnie zadał mu uderzenia pięścią w głowę i po całym ciele, powodując, między innymi, wielomiejscowe podbiegnięcia krwawe i otarcia naskórka, w tym w obrębie powłok twarzy, rany tłuczone z obrzękiem mózgu. Co stanowi chorobę realnie zagrażającą życiu, w następstwie której w wyniku ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej, w przebiegu masywnego krwotoku śródczaszkowego, pokrzywdzony zmarł - mówi Anna Bałazy.

Sebastianowi K. grozi kara od pięciu lat do dożywotniego więzienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę