Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

ŁKS inauguruje wiosnę na własnym stadionie

W meczu 17. Kolejki „Keeza” IV ligi Łomżyński Klub Sportowy podejmuje Krypniankę Krypno. Dla zawodników trenera Tomasza Staniórskiego będzie to pierwsze spotkanie w 2022 roku przed łomżyńską publicznością.

Przed tygodniem, w meczu na szczycie, ŁKS pokonał na wyjeździe Olimpię Zambrów 2:0 dzięki czemu drużyna z Łomży objęła prowadzenie w ligowej stawce, z 40 punktami na koncie i bilansem bramkowym 63:19. Sobotni przeciwnicy naszych piłkarzy zajmują 13. lokatę z 17 punktami i bilansem bramkowym 26:43. Przed tygodniem drużyna z Krypna w pierwszym spotkaniu w rundzie wiosennej uległa w Zambrowie (grając jako gospodarz meczu) Ruchowi Wysokie Mazowieckie 2:3. 

ŁKS do sobotniego meczu przystąpi osłabiony brakiem pauzującego za żółte kartki strzelca gola z Olimpią, Rafała Maćkowskiego oraz leczącego uraz Wiktora Walczaka. Należy mieć jednak nadzieję, że zastępujący ich zawodnicy staną na wysokości zadania i ŁKS skutecznie obroni pozycję lidera rozgrywek. 

Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę, 19 marca o godzinie 13.30. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę