Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nagroda za wskazanie miejsca pobytu Jakuba Szerszniewa

40 tysięcy złotych nagrody wyznaczyło Detektywistyczne Biuro Śledcze z Wrocławia za wskazanie miejsca pobytu Jakuba Szerszniewa, 17-latka zaginionego dwa miesiące temu.

- Przeanalizowaliśmy wszystkie dokumenty i dotychczas zebrane informacje oraz pozyskaliśmy dużo nowych informacji - informuje detektyw Tomek z Detektywistycznego Biura Śledczego Sp z o.o. 

Nagroda 40 tysięcy złotych jest za wskazanie miejsca pobytu zaginionego 17-letniego Jakuba Szerszniewa, który 29. grudnia 2021 roku wyszedł z domu w Kupiskach i nie powrócił. Informatorowi biuro zapewnia dyskrecję i anonimowość. Przypomnijmy, że niedawno Policja poszukiwała kierowcy samochodu typu Van, którego przejazd zarejestrowały kamery monitoringu w Jednaczewie, tego samego dnia, gdy był tam po raz ostatni widziany 17-latek. 

- Jesteśmy pełni nadziei, że uda nam się odnaleźć Jakuba – mówi detektyw Tomek.

 

Kontakt z Detektywistycznym  Biurem Śledczym:

+48 572 866 005

e-mail: kontakt@dbsdetektyw.pl

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę