Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dostawczak zderzył się z pługo-piaskarką

Na śliskiej drodze Dobrzyjałowo - Jedwabne dostawczy bus zderzył się z pługo-piaskarką. Nikt nie został ranny. Droga zablokowana.

Około godziny 10. na drodze powiatowej między Dobrzyjałowem a Jedwabnem, na łuku drogi, doszło do zderzenia dostawczego busa, który jechał w kierunku Jedwabnego z pługo-piaskarką. Nikt z ludzi nie ucierpiał, ale droga w tym miejscu jest zablokowana. Po zderzeniu dostawczak został rozbity, a pługo-piaskarka zatrzymała się na drzewie nad rowem. Cała droga pokryta jest ujeżdżonym śniegiem.

Policjanci jako winnego wskazali kierowcę dostawczaka, który ich zdaniem, niedostosował prędkości do warunków na drodze. Kierujący nie przyjął zaproponowanego mandatu w wysokości 1100 zł, dlatego sprawę rozstrzygnie sąd. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę