Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Lokomotywa uderzyła w ciężarówkę

Na linii 36 Śniadowo – Łapy, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Idźki Średnie, lokomotywa zderzyła się z ciężarówką.

Policja informuje w komunikacie, że dyżurny wysokomazowieckiej jednostki o godzinie 11.28 otrzymał informację o zdarzeniu. Na linii nr 36 Śniadowo – Łapy, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w ograniczeniu miejscowości Idźki Średnie, gmina Sokoły doszło do zderzenia.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-latek, kierujący pojazdem ciężarowym marki mercedes z naczepą, nie zatrzymał się pomimo znaku STOP w wyniku czego w pojazd uderzyła lokomotywa. Mundurowi przekazują, że uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń ciała.

Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Fot. KPP Wysokie Maz.

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę