Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Pijany ściął słup na Piłsudskiego

Prawie 2 promile alkoholu we krwi miał 26-latek, który wczoraj przed 16. na ulicy Piłsudskiego spowodował kolizję 4 aut i ściął słup oświetleniowy. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, teraz czeka go odpowiedzialność przed sądem.

Dziś wiemy już więcej na temat zdarzenia sprzed godz. 16. z ul. Piłsudskiego, o którym informowaliśmy wczoraj wieczorem. Okazuje się, że audi jadące od al. Legionów, podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy uderzyło w krawężnik. Wówczas kierujący (pijany) 26-latek odbił i uderzył w prawy tył jadącej toyoty. Toyota przejechała przez krawężnik i trawnik i zatrzymała się na zaparkowanym audi, a te uderzyło w stojącą obok hondę. 

Audi jadące Piłsudskiego po kontakcie z toyotą uderzyło w słup, który spadł na jezdnię. Po przyjeździe policjantów jako kierowca zgłosił się mężczyzna około 50-letni. Świadkowie jednak twierdzili, że za kierownicą siedziała osoba młodsza. Okazało się, że odpowiedzialność za zdarzenie próbował wziąć na siebie ojciec. Szybko jednak odnalazł się prawdziwy kierujący, który został skuty kajdankami i noc spędził w policyjnym areszcie. 26-latek miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. 

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 

 

Wypadek na Piłsudskiego. Ulica zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę