Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Mocne otwarcie sezonu lekkoatletycznego

Lekkoatleci Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL rekordami rozpoczęli sezon halowy. W zawodach rozgrywanych w Toruniu reprezentanci Łomży odnieśli trzy zwycięstwa w tym dwa rekordy życiowe.

Po dwutygodniowych przygotowaniach w Spale, najlepszym tego typu ośrodku w Polsce, łomżyńscy biegacze sprawdzili swoją formę na mitingu w Toruniu. Nasi zawodnicy startowali na 600 i 1000 metrów występując w głównych rolach.
Juniorka Martyna Krawczyńska w biegu na 1000m zwyciężyła w swojej serii z nowym rekordem życiowym, a jej czas 2:54,07 okazał się drugim wynikiem open z pośród całych zawodów na tym dystansie. Wiktoria Grabowska juniorka młodsza w swoim biegu okazała się najlepsza, a uzyskany wynik 2:58,05 to drugi czas zawodów w jej kategorii wiekowej.
W biegu na 600 metrów najlepszym wśród juniorów okazał się Piotr Dąbrowski, a jego nowy rekord życiowy 1:21,88 w całych zawodach open dał trzecią lokatę. Ciepłe słowa należą się Konradowi Zaleskiemu młodzikowi, który pomimo, że startował po raz pierwszy na takich dużych zawodach może zaliczyć debiut do bardzo udanych ponieważ w swojej kategorii wywalczył drugą lokatę na 600 metrów z wynikiem 1:35,59. Kolejny z zawodników PREFBET-SONAROL Olaf Piątkowski uzyskał na tym samym dystansie czas 1:37,54 sek. 

Czekamy na kolejne zawody i najlepszą postawę zawodników. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę