Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Pijany 74-latek szalał po trawniku

Kierowca BMW przejechał przez żywopłot, jeździł po trawniku, a potem uderzył w blok mieszkalny. Okazało się, że był pijany.

Policjanci informują o zdarzeniu jakie miało miejsce we wtorek, na osiedlu między ul. Bernatowicza a Stacha Konwy. Tuż przed godz. 16 wpłynęło do KMP zgłoszenie o rajdzie po trawniku kierowcy bmw. Przybyli na miejsce policjanci z drogówki trafili na bmw, w którym siedział mężczyzna. Pozostawione ślady na śniegu wskazywały, że kierowca przejechał przez żywopłot, jeździł po trawniku, a następnie uderzył w blok mieszkalny. Badanie alkomatem wykazało, że 74-letni kierowca miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Policjanci informują, że mężczyzna stracił prawo jazdy, a samochód został odholowany na parking strzeżony. Dodatkowo ma odpowiadać za kolizję drogową.

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę