Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Pogoda na drugi tydzień 2022 roku

Początek tygodnia to powrót lekkiej zimy ze słabymi opadami śniegu. Pogodę będą kształtowały wyże, napłynie chłodniejsze powietrze z północnego-wschodu – prognozuje IMGW. W środę zacznie się ocieplenie. Od czwartku pogoda niżowa, opady deszczu i silniejszy wiatr.

W poniedziałek i wtorek zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Słabe opady śniegu, głównie na południu kraju. Temperatura w dzień w najcieplejszym momencie około -3°C, we wtorek nawet -1°C. W nocy spadek do -6°C. Wiatr głównie słaby, zmienny, północno-wschodni.

W środę nadal dużo chmur, bez opadów, tylko nad morzem deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna w dzień -1°C. Nocą nadejdzie ocieplenie i czwartek przywita nas temperaturą powyżej zera. 

W czwartek pochmurnie i cieplej. W dzień spodziewane jest około 3°C. Silniejszy, porywisty wiatr w porywach do 55 km/h, zachodni i północno-zachodni. 

W piątek spodziewane przelotne opady deszczu i jeszcze cieplej. W najcieplejszym momencie dnia  synoptycy spodziewają się do 6°C. Noc także powyżej zera, tylko nad ranem lokalnie możliwe przymrozki. Wiatr nadal dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków zachodnich  i północno-zachodnich.

W sobotę podobna pogoda i temperatura, natomiast wiatr osłabnie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę