Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Nowe mandaty, stare przewinienie

Łomżyńska policja poinformowało o trzech przekroczeniach prędkości powyżej 50 km/h w Piątnicy. Wysokość mandatów wg. nowego taryfikatora sięgnęła 2 tys. zł.

W czwartek, 6. stycznia 2022 roku łomżyńscy policjanci zatrzymali trzem kierowcom prawa jazdy za przekroczenie o ponad 50 km/h prędkości na ul. Stawiskowskiej w Piątnicy. Przypomnijmy kilka miesięcy temu doszło do zmiany organizacji ruchu i  w tej chwili od Narwi do końca Marianowa, o czym informują znaki, jest obszar zabudowany. 

W czwartek 32-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego jadąc volkswagenem tuż po godz. 8, jechał 111 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązywała "pięćdziesiątka". Godzinę później w tym samym miejscu wpadł kierowca hyundaia. 29-letni obywatel Litwy jechał z prędkością 115 kilometrów na godzinę. Ostatni z kierowców  mieszkaniec powiatu białostockiego, zatrzymany został tuż przed godz. 10. 59-letni kierowca dacii jechał 103 kilometry na godzinę i tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 kilometry na godzinę. Wszyscy kierowcy oprócz tego, że stracili prawa jazdy, zostali ukarani mandatami: dwóch pierwszych w wysokości 2000 złotych, trzeci w wysokości 1500 złotych. Każdy też otrzymał 10 punktów karnych.

W pierwszym tygodniu roku 2022, już 6 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę