Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mróz zelżeje, a powietrze w normie

Główne zdjęcie
Poranek nad Narwią 28. grudnia 2021 r.

Mimo kolejnej mroźnej nocy za nami, to poziom zanieczyszczeń w powietrzu jest w normie. Dziś w ciągu dnia spodziewany jest 5-6 stopniowy mróz, a w nocy już tylko -4-5°C.

-11,7°C o godz. 5. rano zanotowała stacja meteorologiczna IMGW w Marianowie.  To kolejna mroźna noc w regionie. Mimo znacznego spadku temperatury, to w mieście utrzymuje się dobra jakość powietrza. Jak wynika z pomiarów stacji GOŚ w Łomży przy ul. Sikorskiego, od wczoraj od godz. 15. poziom zanieczyszczeń pyłami PM10 nie przekraczał dozwolonych wartości. Wcześniej były przekroczenia, ale niewielkie. 

Podniósł się także poziom Narwi. We wtorek o godz. 8 wskaźnik pomiarowy w Piątnicy pokazał 176 cm. Najniższy poziom zarejestrowano w tym miejscu w niedzielę, 25. grudnia o godzinie 19. i wynosił 126 cm. Było to o 2 cm poniżej dolnej granicy stanów średnich. Od tego czasu poziom rzeki podnosi się, a przy brzegach i zakolach o spokojniejszym nurcie, pojawia się pokrywa lodowa. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę