Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie „autonomicznej” ciężarówki

Na stacji paliw w Piątnicy „zderzyły” się dwie ciężarówki. Nikomu nic się nie stało, choć uszkodzony został zbiornik jednej z nich i wylało się paliwo.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w wigilię, 24. grudnia około południa na stacji paliw w Piątnicy. Na zaparkowaną ciężarówkę (ciągnik siodłowy z naczepą) najechała inna. W wyniku zdarzenia uszkodzony został zbiornik paliwa, z którego wyciekł olej napędowy. Strażacy z PSP w Łomży i OSP w Piątnicy utylizują i zabezpieczają wyciek.  Prawdopodobnie ciężarówka sama stoczyła się na inną stojąca przy krawężniku. Nikomu nic się nie stało. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę