Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Prosił się o kłopoty

25-latek bez maseczki chodził po łomżyńskiej galerii. Policjanci patrolujący teren postanowili wylegitymować obywatela, a podczas sprawdzania znaleźli jajko z narkotykami. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, po 20., policjanci z łomżyńskiej patrolówki sprawdzali przestrzeganie obostrzeń covidowych. W jednej z łomżyńskich galerii zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. W trakcie rozmowy z 25-latkiem funkcjonariusze wyczuli od niego zapach marihuany. W kieszeni jego kurtki mundurowi znaleźli plastikowe jajko, w którym znajdowała się przezroczysta torebka z zawartością suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. 

Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto 25-latek został ukarany mandatem za brak maseczki. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę