Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Srebrni unihokeiści

Drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zajęła drugie miejsce w Finale Wojewódzkim w unihokeju chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej i awansowała na do ogólnopolskiego finału.

W rozgrywanych w 14. grudnia w Białymstoku wojewódzkich finałach w unihokeju chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły podstawowej w Kupiskach. Zagrali świetne zawody z SP Orla 2:1, natomiast w finale po pięknym, zaciętym meczu ulegli SP 5 Suwałki kończąc z wynikiem 4:2. Ostatecznie drużyna zajęła drugie miejsce i tym samym chłopcy uzyskali awans na finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Elblągu.

Bramkarz zespołu z Kupisk, Szymon Szczytkowski, został uznany za najlepszego bramkarza turnieju. W zespole na wyróżnienie zasłużył także Mateusz Faryna.

Zespół wystąpił w składzie: Szymon Szczytkowski, Jakub Piotrowski, Jakub Boryszewski, Piotr Malicki, Mateusz Faryna, Łukasz Nasiadko, Jakub Małkowski, Adam Zakrzewski, Sebastian Łomotowski, Dawid Barzyk, Patryk Filipkowski. Opiekunem zespołu jest Adam Wszeborowski. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę