Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

„Piątka” trzecia w unihokeja na Igrzyskach Dzieci

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży zajęła trzecie miejsce w wojewódzkim finale w unihokeja rozgrywanego w ramach Igrzysk Dzieci.

W poniedziałek 13. grudnia w sali sportowej KSP Białystok rozgrywano w ramach Igrzysk Dzieci wojewódzki finał w unihokeja. Drużyna "Piątki" zdobyła brązowy medal. Przed wyjazdem na finał mimo, że apetyty na medale były duże to obaw było jeszcze więcej.  

- W meczu półfinałowym nie wszystko poszło po naszej myśli prowadziliśmy 3 do 2, aby w końcówce meczu uznać wyższość SP 11 Suwałki. Po chłopcach widać było niedosyt, bo było tak blisko. Jednak w małym finale o III miejsce byliśmy zdecydowanie lepsi i pokonaliśmy 5 do 1  ZSP 3 Białystok – relacjonuje Radosław Jemielity, trener i opiekun drużyny.

Skład „brązowej” drużyny: Popiołek Maciej, Szczubełek Oliwier, Szczęsny Dominik, Dąbrowski Filip, Szczubełek Adrian, Wądołowski Maciej, Ładyżyński Wiktor, Krzyna Mateusz i Kamiński Piotr. 

Wyróżnionym zawodnikiem turnieju został Popiołek Maciej ze SP 5 w Łomży.

Klasyfikacja generalna szkół:

1. miejsce SP Nowinka

2. miejsce SP 11 Suwałki

3. miejsce SP 5 Łomża

4. miejsce ZSP 3 Białystok

5-6 miejsce ZSS Nowogród/SP 6 Białystok

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę