Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zmiana warty u strażaków ochotników

Adam Niebrzydowski, burmistrz Jedwabnego został wybrany nowym prezesem powiatowego oddziału Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Zastąpił na tym stanowisku Kazimierza Dąbkowskiego, który funkcję tę sprawował przez 20 lat.

W piątek, w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, spotkali się delegaci Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Łomżyńskiego wybrali, na nową 5-letnią kadencję, zarząd Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Łomży. 

Prezesem wybrano burmistrza Jedwabnego Adama Niebrzydowskiego. Wiceprezesami zostali: Piotr Kłys (wójt Gminy Łomża), Mariusz Soliwoda (wójt Gminy Wizna) i Artur Wierzbowski (wójt Gminy Piątnica). 

Nowym skarbnikiem została Elżbieta Parzych (wójt Gminy Zbójna), a sekretarzem Paweł Kierzkowski (OSP Jedwabne). W skład zarządu weszli także: Grzegorz Zaorski (OSP Śniadowo), Grzegorz Fidura (OSP Przytuły) i kapitan Jacek Bargielski komendant PSP w Łomży. 

Podziękowania i obraz św. Floriana otrzymał długoletni i dotychczasowy prezes Kazimierz Dąbkowski, który po 4 kadencjach (po 20 latach) odszedł ze stanowiska. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę