Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników

Otrzymałeś zadanie wyszukania upominków na Boże Narodzenie dla pracowników firmy? Zobacz, jakie pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jak znaleźć dobre pomysły na prezenty dla pracowników na Święta?

Upominki świąteczne dla pracowników to przysłowiowy “temat rzeka” - w Internecie znajdziesz mnóstwo propozycji gotowych zestawów prezentowych i porad, co w tej chwili jest modne. Prawda jest jednak taka, że nie istnieje jeden uniwersalny typ prezentu, który spodoba się wszystkim. To czy przygotowane przez Ciebie prezenty świąteczne dla pracowników zostaną ciepło przyjęte i spodobają się w firmie zależy od potrzeb i oczekiwań Twoich podwładnych bądź współpracowników. Dlatego poza określeniem budżetu, jaki Twoja firma chce przeznaczyć na prezenty, warto też już teraz zacząć uważniej obserwować pracowników. Pomyśl, co im sprawia największą radość? Słodkości? Karty upominkowe? Czy może prezenty materialne?

Jakie upominki świąteczne dla pracowników da się kupić za 50 zł i czy to w ogóle możliwe?

Na to pytanie odpowiedział niedawno serwis Pracuj.pl Dla Firm, publikując pomysły na świąteczne prezenty dla pracowników poradydlafirm.pracuj.pl/prezenty-swiateczne-dla-pracownikow-premia-czy-upominek-przeglad-pomyslow/ - znajdziesz tam wiele pomysłów na rozmaite upominki do 50 zł i w przedziale 50-200 zł, a także omówienie tego, czy premia świąteczna jest nadal dobrym prezentem.

Pośród drobnych upominków świątecznych dla pracowników znajdują się m.in.:

  • zestawy paczek bakalii,
  • zestawy miodów o różnych smakach w małych słoiczkach,
  • zestawy świątecznych herbat,
  • bombonierki z pralinami,
  • zestawy ozdób choinkowych
  • zestawy foremek do pierników.

Pomysły na droższe prezenty świąteczne dla pracowników

Jeżeli Twój budżet firmowy przewiduje prezenty dla pracowników na święta z przedziału 100-200 zł lub więcej, to wówczas warto zastanowić się przede wszystkim nad wręczeniem pracownikom elektronicznych kart podarunkowych do supermarketu, sieci księgarni, jubilera czy perfumerii. Taki upominek można swobodnie przeznaczyć na podreperowanie domowego budżetu w okresie przedświątecznym - zakupy żywnościowe na Wigilię, prezent dla samego siebie, żony, męża, dzieci czy najbliższych. Przez wielu pracowników może to być uznane za najlepszy prezent.

Inne sprawdzone prezenty świąteczne dla pracowników w tej kwocie, nad którymi warto się zastanowić to m.in. kosze z dobrej jakości przetworami (np. konfiturami, miodami czy herbatami), butelka czerwonego wina do kolacji lub szampana na Sylwestra albo bilety do teatru.

artykuł sponsorowany


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę