Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Łomżyńscy policjanci dostali hybrydową toyotę

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Hybrydową Toyotę Corollę otrzymali łomżyńscy policjanci. W połowie zakup radiowozu sfinansowało państwo, a w drugiej połowie Starostwo Powiatowe w Łomży oraz Gminy: Piątnica, Jedwabne, Przytuły, Śniadowo, Miastkowo i Wizna.

Komenda Miejska Policji w Łomży otrzymała dziś (6.12) nowy radiowóz, hybrydową Toyotę Corolla. Samochód wyposażony jest w silnik hybrydowy o pojemności 1,7 litra i mocy 98 koni mechanicznych. Kwotę prawie 110 tys. zł w połowie sfinansowano z pieniędzy okolicznych samorządów tj.: Powiatu Łomżyńskiego, Gminy Jedwabne, Gminy Miastkowo, Gminy Piątnica, Gminy Przytuły, Gminy Śniadowo i Gminy Wizna. Pozostała część pochodziła z Programu modernizacji Policji na lata 2021-2024.  

„Radiowóz służyć będzie funkcjonariuszom łomżyńskiej komendy na co dzień pracującym w podległych posterunkach policji, jednak dyżurny może wysłać pojazd w każdy inny rejon powiatu jeżeli będzie taka potrzeba” - przekazuje KMP w komunikacie. 

 

Foto: Fot. KMP Łomża
Foto: Fot. KMP Łomża
Foto: Fot. KMP Łomża

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę