Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Kurierzy aresztowani

Główne zdjęcie
Zatrzymanie w Piątnicy

Dwaj kurierzy zatrzymani w Piątnicy, a przewożący obywateli Iraku, zostali aresztowani na 3 miesiące.

Prokuratura Rejonowa w Łomży poinformowała o toczącym się postępowaniu, w którym „dwóm obywatelom Uzbekistanu postawiono zarzuty działania w zamiarze, aby inne nieustalone osoby popełniły przestępstwo organizowania wbrew przepisom przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej”. Mężczyźni mieli pomóc „w popełnieniu tego przestępstwa w ten sposób, że dostarczyli środek przewozu pozwalający na przewiezienie 8 obywateli Iraku z okolic granicy Rzeczypospolitej Polskiej w głąb terytorium kraju lub na teren Unii Europejskiej poprzez przyjechanie jako kierowca z okolic granicy państwowej, odebranie w/w obywateli Iraku, którzy przekroczyli w bliżej nieustalonym miejscu granicę Republiki Białorusi z Rzecząpospolitą Polską wbrew przepisom, a następnie przewozili ich w głąb kraju, tj. o czyn z art. 18 § 3 k.k. w zw. z art. 264 § 3 k.k.”

Zatrzymani w Piątnicy 22 listopada 2021 roku podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów – informuje prokuratura. Sąd Rejonowy w Łomży uwzględnił wnioski Prokuratora Rejonowego w Łomży i zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę