Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wystawa......

„Podziemne miasto” w piwnicach Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży przy ul. Krzywe Koło1 to wystawa kilkudziesięciu niezwykle nastrojowych fotografii relacjonujących wyniki prac wykopaliskowych prowadzonych od sierpnia br. pod prezbiterium łomżyńskiej katedry. Autor, Bolesław Deptuła utrwalił na fotografiach etapy prac archeologicznych, ekipę badawczą przy odsłanianiu 10 krypt grobowych i szczątków pochowanych tam osób duchownych i świeckich.

Tajemnicze obrazy z przeszłości uzupełnia ekspozycja przedmiotów wydobytych podczas badań, m.in. drewniany krzyżyk, monety, szybka okienna, cegły palcówki. Nastrój wystawy potęguje muzyka gregoriańska. Wystawę można oglądać do 31 grudnia 2005 r.


komisarz wystawy: Bolesław Deptuła

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę