Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Potrącenie na Piłsudskiego

Na ul. Piłsudskiego, niedaleko ul. Kazańskiej doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przejściem dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala, ruch odbywa się z utrudnieniami.

Przed godz. 12. na ul Piłsudskiego doszło do potrącenia kobiety przchodzącej w miejscu wyznaczonym przez jezdnię. Miało to miejsce na pasie ruchu od ronda Solidarności w kierunku szpitala. Ze wstępnych, niepotwierdzonych informacji wynika, że kierujący fiatem zatrzymał sie przed przejściem, celem przepuszczenia pieszej. Natomiast jadący obok samochod kia nie zatrzymał się i uderzył w pieszą. Poszkodowana trafiła do szpitala na badania. 

Ruch w kierunku szpitala odbywa się prawym pasem.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzenia.  

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę